“2014 Yılında üretime başlayan Yol Mobilya, yenilikçi teknolojiler ve kendi tasarım konseptiyle
geleceğe doğru emin adımlarla ilerliyor.”

Şirket Profili

2014 yılında Yol Mobilya olarak mobilya sektörüne İnegöl’de adım attık. Atölye ile başladığımız mobilya üretiminde elde ettiğimiz deneyim ve başarıyı harmanlayarak kısa vadede uzun yollar katettik. İki yılı aşkın süredir faaliyet gösterdiğimiz teknolojiyle entegre fabrikamızda her geçen gün kendimizi geliştirerek daha iyisini üretme hedefiyle üretime devam ediyoruz.

Tasarımlar

Koleksiyonlarımız, profesyonel çalışan kadromuz ve alanında tecrübeli tasarımcılarımız iş birliği ile geliştirilen sade ve şık mobilyalardan oluşmaktadır. Özellikle Arya, Beretta ve Natura koleksiyonlarımız öne çıkan koleksiyonlarımızdan. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi çözümleri getirebilecek tasarımlarımızla müşterilerimize kaliteli, kurulumu rahat, konforlu ve güven veren ürünler vadediyoruz.

Kalite Politikası

Kalite politikamız gereği sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda imalat sürecimizdeki verimliliği arttırma çalışmaları yürütüyoruz. Başladığımız her projeyi zamanında, üst düzey tekniklerle istenen kalite sınırları içerisinde eksiksiz tamamlamak birincil amaçlarımızdan.Satış sırası ve sonrasındaki hizmetlerimizde memnuniyeti, tüketici ihtiyaçları mutluluğu ve huzurunu ön planda tutan Yol Mobilya, aynı zamanda ürünlerini Türkiye ve dünya mobilya pazarında başarılı ve çözüm odaklı bir şekilde sizlerle buluşturmaya devam ediyor.

Misyon & Vizyon

Yol mobilya, mobilya sektöründe müşteri odaklılık prensibi üzerinde çalışan, sektörünü iyi tanıyan, paydaşlarının beklentilerini iyi bilen güvenilir, kendi alanında verimli bir hizmet sunmak için çalışan bir mobilya firmasıdır. Hızla değişen trendleri ve uluslararası platformdaki gelişmeleri yakından takip eden dinamik ekip arkadaşlarımızla birlikte sektörün emin adımlarla yükselen markası olmayı sürdürüyoruz. Markamızı, özgün tasarımları, güven veren kalite politikası ve yenilikçi ruhuyla sektöründe en beğenilen ve tercih edilen edilen marka haline gelmeyi hedefliyoruz.

Faaliyet Alanları

Aynı zamanda yakından takip ettiğimiz yurt içi ve yurt dışı fuarlarda ziyaretçilerimize çeşitli ürün seçeneklerimizi sunmaya devam ediyoruz. Türkiye’nin yanı sıra Birleşik Arap Emirlikleri, Lübnan, Ürdün, Filistin, Irak, Libya, Fildişi Sahilleri, Azerbaycan ve Balkanlar’a yaptığımız ihracatlarla da uluslararası pazarda etkin olarak yer almakta ve bu pazardaki etkinliğimizi arttırmak adına çalışmalar yürütmeye devam etmekteyiz.